Wolt logo

Customer Support Associate

Remote position, Poland only

Overview

Are you ready to join a dynamic team and provide exceptional customer support? Wolt, a technology company based in Helsinki, is seeking Customer Support Associates who can work remotely. With a focus on responsibility, motivation, and building relationships, this role requires flexibility in working hours and excellent communication skills. As part of the Wolt team, you'll have the opportunity to contribute to making cities better while enjoying a supportive and ambitious work environment. Plus, with benefits like private healthcare, a flexible cafeteria system, and team events, working at Wolt is both rewarding and fun. Apply now and be part of a company that values diversity, equality, and inclusion.

Job Description

Company Description

Wolt to firma technologiczna z siedzibą w Helsinkach, która zapewnia platformę dla konsumentów, sprzedawców i kurierów. Łączy osoby chcące zamówić jedzenie oraz inne towary z osobami zainteresowanymi ich sprzedażą i dostawą. Aby to umożliwić, Wolt rozwija szeroką gamę technologii: od logistyki lokalnej, po oprogramowanie i rozwiązania finansowe – a także prowadzi własne sklepy spożywcze pod marką Wolt Market. Produkty Wolt obejmują Wolt+ (usługa abonamentowa dla konsumentów), Wolt for Work (świadczenie posiłków i dostawy do biura dla firm), Wolt Drive (szybkie dostawy na ostatnią chwilę dla handlowców) i Wolt Self-Delivery (usługa dla partnerów handlowych mających własnych dostawców). Misją Wolt jest ulepszanie miast poprzez wzmacnianie i rozwój lokalnych społeczności. Wolt został założony w 2014 roku i połączył siły z DoorDash w 2022 roku. DoorDash działa obecnie w 29 krajach, z czego 25 to produkty i marka Wolt.

Dlaczego więc warto pracować w Wolt?

W Wolt skupiamy się na załatwianiu spraw.

Prawdopodobnie spodoba Ci się tutaj, jeśli lubisz brać na siebie odpowiedzialność, rozwijać się i przebywać wśród przyjaznych, skromnych i ambitnych ludzi.

Ciężko pracujemy, aby uczynić miasta lepszymi miejscami i naprawdę fajnie jest widzieć, jak rozwijamy się z każdym tygodniem. Jeśli pasjonujesz się tworzeniem rzeczy, które po prostu… działają, Wolt może być dla Ciebie.

Oświadczenie DEI (Diversity, Equity and Inclusion/Różnorodność, Równość i Włączenie)

Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności, równości i włączenia społecznego.

Chcemy mieć w naszym zespole różne osoby – ludzi takich jak Ty i ja, a także ludzi innych niż Ty i ja. Aby móc pracować z różnorodnymi członkami zespołu – jeśli chodzi o płeć, wiek, pochodzenie, orientację seksualną, poglądy polityczne, religię lub inne cechy osobiste – świadomie dążymy do zapewnienia wszystkim równych szans na współpracę z nami. Dzieje się tak, ponieważ wierzymy, że zróżnicowane zespoły podejmują najbardziej przemyślane decyzje i budują rzeczy w sposób najbardziej włączający.

Dołącz do nas już dziś, aby wspólnie budować Wolt.

Job Description

Szukamy osób na pozycję Customer Support Associate, które dołączą zdalnie do naszego zespołu!

Twoje obowiązki:

 • Gotowość i elastyczność: Potrafisz pracować zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych czy w weekendy, wspólnie z zespołem w systemie zmianowym. Jesteśmy czynni cały dzień i pracujemy 7:00 - 02:00, więc możesz dawać klientom profesjonalne wsparcie o każdej porze w tych godzinach!
 • Energia: W naszym Supporcie nie ma monotonii, a żeby osiągnąć wiele w swojej roli, musisz wiedzieć jak samodzielnie się motywować, wpadać na kreatywne rozwiązania, a także posiadać znakomite umiejętności interpersonalne, które pomogą Ci w budowaniu relacji z naszymi klientami, restauracjami i Partnerami (kurierami). Jeśli łatwo Ci to przychodzi, czekamy na Twoje zgłoszenie!
 • Dbałość o klientów: Nasz zespół w Wolt wie, że kontakty z klientami służą czemuś więcej, niż po prostu rozwiązaniu bieżącego problemu. Naszą misją jest zadbać o klienta tak, by nie było wątpliwości, że ma się do czynienia z najlepszym zespołem wsparcia w Polsce 💪
 • Współpraca: Pracuj w zespole, w którym każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Gramy wspólnie z innymi zespołami, zajmującymi się Operacjami i Produktem - razem rozwiązujemy problemy, błędy i omawiamy wszelkie ciekawe sprawy.
 • Komunikacja: Rozmowa jest podstawą pracy na pozycji Customer Support Associate. Płynna komunikacja z naszymi Partnerami, klientami i sprzedawcami jest kluczowa, tak samo jak odpowiednie dostosowanie tonu swoich wypowiedzi do sytuacji.
 • Humor i życzliwość: Nie boimy się figlarności, wykorzystujemy nasze poczucie humoru i dobre chęci, by klienci mogli poczuć się jak wśród swoich!

Benefity:

 • 🏥 Prywatna opieka zdrowotna
 • ☕️ System kafeteryjny MyBenefit
 • 🌴 26 dni urlopu
 • 🎂 Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
 • 🐶 Świetne biuro przyjazne zwierzętom, w samym centrum Warszawy, które odwiedzasz co kilka miesięcy
 • 👏🏻 Produkty i usługi firmowe w obniżonych cenach dla pracowników
 • 🎉 Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
 • 🍊 Owoce i napoje w biurze
 • 💙 Employee assistance program - program, który oferuje praktyczne informacje i porady na różne tematy nie tylko Tobie, ale także Twoim najbliższym, na przykład członkowi rodziny

Qualifications

 • Płynna znajomość języka polskiego i możliwość pracy z użyciem języka angielskiego (B2)
 • Możliwość pracy w godzinach pracy Obsługi Klienta - 07:00-02:00
 • Doświadczenie w pracy z klientem mile widziane
 • Umiejętność szybkiego uczenia się, przykładając przy tym uwagę zarówno do szczegółów, jak i większej perspektywy
 • Wielozadaniowość - możliwość zajmowania się kilkoma interakcjami symultanicznie i bezproblemowe określanie ich priorytetu
 • Gotowość do pracy! Nastawienie na rozwiązywanie problemów szybko i trafnie w prędko rozwijającym się środowisku

Additional Information

Zatrudniamy na umowę o pracę i poszukujemy osób zainteresowanych pracą na pełny etat lub 3/4 etatu. Na pełnym etacie pracujemy średnio 40 godz/tyg., a na 3/4 - 30 godz/tyg.

Godziny pracy
Aktualnie pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-02:00. Kluczowymi w naszej pracy są weekendy oraz zmiany popołudniowe, dlatego najwięcej zmian mamy w godzinach 12:00-20:00 oraz 16:00-00:00. Zapewniamy jeden wolny weekend w miesiącu, co może oznaczać nawet 4 weekendy pracujące. Nasz biznes nieustannie się rozwija, dlatego też powyższe zasady mogą ulec zmianie, o czym pracownicy są informowani odpowiednio wcześnie.

Onboarding
Onboarding i pierwsze szkolenie odbywają się w naszym biurze w Warszawie. W związku z tym prosimy o pobyt w Warszawie przez pierwsze 3 dni pracy, później takie wizyty odbywają się raz na kwartał. Jeśli jesteś spoza Warszawy - nie martw się! Koszty dojazdu i pobytu w Warszawie są pokrywane przez Wolt. W pierwszym dniu pracy dostaniesz też niezbędny sprzęt do pracy. Prosimy również o zainstalowanie 2 aplikacji na telefon prywatny: pierwsza to aplikacja do grafiku, druga - do weryfikacji konta.

Kolejne kroki

Zgłoszenia będziemy rozpatrywać na bieżąco i zajmie nam to ok.1 tygodnia.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się z kilku etapów. Najpierw przyjrzymy się Twojej motywacji i umiejętnościom na podstawie Twojego CV i odpowiedzi, które zostawisz poniżej, dlatego poświęć chwilę na udzielenie kompleksowych odpowiedzi na pytania. Kolejny krok to rozmowy wideo z Team Leaderami.

Jeśli ekscytuje Cię praca w szybko rozwijającym się środowisku, przejęcie odpowiedzialności i bycie częścią niezwykle ambitnego zespołu, kliknij poniżej, aby zaaplikować do nas 🤩

Apply for this job

Report expired

Please let Wolt know you found this job with RemoteJobs.org. This helps us grow!

About Wolt

Learn about Wolt and their company culture.

View company profile